ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଖେଳ ଦେଖି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ହେଲେ ଚକିତ, ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରୁ କଲେ ଅଭିବାଦନ

  1. Home
  2. T20 Cricket

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଖେଳ ଦେଖି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ହେଲେ ଚକିତ, ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରୁ କଲେ ଅଭିବାଦନ

Hardik Pandya became a fan of Suryakumar Yadav's stormy Fifty


କ୍ରିକେଟ ଖବର: ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଞ୍ଚକର 3 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଜାନୁୟାରୀ 5 ରେ ପୁଣେର ଏମସିଏ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା। ଯାହା ଆଦୌ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇନଥିଲା। 

ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ 20 ଓଭରରେ 6 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା 206 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଭାରତ ସମ୍ମୁଖରେ 207 ରନର ଏକ ବଡ଼ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲା। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।  50 ରନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ 4 ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା। 

Sky

କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଅକ୍ସର ପଟେଲ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଯୋଡି ବିସ୍ଫୋରକ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।  ଯେଉଁଠାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକକୁ ଏକ ବିଶେଷ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। 

ସୂର୍ଯ୍ୟ 36 ଟି ବଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ 141.67 ର ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହାରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି 51 ରନର ଏକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ 3 ଟି ଚୌକା ଓ 3 ଟି ଛକା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Sky and pandya

ଏଥିସହିତ, ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପୂରଣ କରିବା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟାଟକୁ ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କରତାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ: "ନୋ-ବଲ୍ ବୋଲିଂ କରିବା ଅପରାଧ", ପରାଜୟ ପରେ ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ ଙ୍କୁ ନେଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏମିତି କଣ କହିଦେଲେ?