ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ବଟଲରଙ୍କ ଶତକ ଦେଖି ଖୁସିରେ ଡେଇଁବା ପଡିଲା ମାହାଙ୍ଗା, ହେଟମେୟରଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଲା ଆଘତ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ବଟଲରଙ୍କ ଶତକ ଦେଖି ଖୁସିରେ ଡେଇଁବା ପଡିଲା ମାହାଙ୍ଗା, ହେଟମେୟରଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଲା ଆଘତ

simran shitmeyar


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର୍ : ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ (DC) ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (RR) ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଜୋସ୍ ବଟଲର ବୋଲରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧ୍ୟାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ। ବଟଲରଙ୍କର ବ୍ୟାଟ୍ ପୁଣି ଥରେ ଗର୍ଜନ କରିଥିଲା ଏବଂ ସେ 65 ବଲରେ 116 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ଜୋସ୍ ବଟଲର୍ ଏହି ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ,ସେହି ସମୟରେ ଏକ ମଜାଦାର ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ଯାହାକୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ।

ipl 2022 points table, orange cap, purple cap list after dc vs rr match 34

ଯେତେବେଳେ ବଟଲର୍ ଶତକ ହାସଲ କରି ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁଲେ, ସେହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପ ଠିଆ ହୋଇ କରତାଳିରେ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର ମଧ୍ୟ ଜୋସ୍ ବଟଲରଙ୍କ ଶତକରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ହେଟମିୟରଙ୍କ ଖୁସି ଦୁଃଖରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା।

ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମେୟର୍ ଖୁସିରେ ହାତ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ହାତ ପାଖରେ ଥିବା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଅଂଶକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ସୂଚନା ଯେ IPL 2022 ରେ ଏହା ଜୋସ୍ ବଟଲରଙ୍କ ତୃତୀୟ ଶତକ ଥିଲା।  

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :