ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କଲା ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍, ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ରାଗିଲେ ରୋହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ…

  1. Home
  2. Cric Special

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କଲା ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍, ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ରାଗିଲେ ରୋହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ…

Star sports


ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଅଛନ୍ତି। ୨୫ ଜାନୁଆରୀରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପଡିଆରେ ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭଲ ଇନିଂସ ଖେଳିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ନିକଟରେ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଷ୍ଟାରସପୋର୍ଟ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚିତ୍ର ଅଛି କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି।

Rohit

ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରାଗିଯିବା ସହିତ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟରକୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରିବାକୁ ପଛାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ୨୦୨୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୬ ତାରିଖରେ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ୭୫ ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ବିଶେଷ ଅବସରରେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଭାରତୀୟମାନେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି।  


ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କ୍ରିକେଟ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଏହି ଦିନ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଷ୍ଟାରସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛି। ଏଥିରେ କ୍ରୀଡା ଜଗତର ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚିତ୍ର ରହିଛି। ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉନାହାଁନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଷ୍ଟାରପୋର୍ଟର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଫଟୋ ରହିଛି।