Asia Cup ରେ ରାହୁଲ ନୁହେଁ ଏହି ଘାତକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଓପନିଂ କରିବା ଉଚିତ୍! କହିଲେ ଏହି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ପାକିସ୍ତାନୀ ବୋଲର୍

  1. Home
  2. Cric Special

Asia Cup ରେ ରାହୁଲ ନୁହେଁ ଏହି ଘାତକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଓପନିଂ କରିବା ଉଚିତ୍! କହିଲେ ଏହି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ପାକିସ୍ତାନୀ ବୋଲର୍

team india openers


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ଆସନ୍ତା ୨୭ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ବଡ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଆକର୍ଷଣ ହେଉଛି ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ ରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସଂପର୍କରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

kl rahul

ସେପଟେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ନିଜ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।  ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଦଳକୁ ଫେରୁଥିବା ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ ଓପନର୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି ।  ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଓପନର୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଧିନାୟକ ହେବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଓପନିଂକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

surya

ଏହି ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ତଥା ସ୍ପିନର ଡେନିସ କାନେରିଆ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଏସିଆ କପରେ ଓପନର୍ ଭାବରେ ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନୀ ସ୍ପିନରଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ ରେ ଇନିଂସ ଓପେନିଂ କରିବା ଉଚିତ। 

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଦିନେଶ  କନୋରିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଇନିଂସ ଓପେନ କରନ୍ତୁ । ରୋହିତଙ୍କ ସହ ଓପନର୍ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ସ୍ଥିରତା ତୁଳନାତ୍ମକ ।  ବିରତି ପରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଦଳକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ।  ସେ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ପଦବୀରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି ।  ତେଣୁ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ସୂର୍ଯ୍ୟ, ରୋହିତଙ୍କ ସହ ଇନିଂସ ଓପେନ କରନ୍ତୁ।