କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ନୁହଁ ଫର୍ମ ରେ ନଥିବା ଏହି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଡରନ୍ତି ଶାମି

  1. Home
  2. Cric Special

କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ନୁହଁ ଫର୍ମ ରେ ନଥିବା ଏହି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଡରନ୍ତି ଶାମି

Shami


କ୍ରିକେଟଖବର : ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଏକ ମାସରୁ କମ୍ ସମୟ ବାକି ଅଛି। ଏଥି ସହିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ବିଷୟରେ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଶାମି ତାଙ୍କ ସୁପରଡୁପର୍ ବୋଲିଂ ସହିତ ଅନେକ ଥର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ମ୍ୟାଚ ଜିତାଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବି ଶାମି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୋଲିଂରେ ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିବାରେ କୌଣସି ମୌକା ଛାଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଶାମି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି। ଯିଏକି ବର୍ତ୍ତମାନ ଫର୍ମରେ ନାହାନ୍ତି। ଆଉ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ କୌଣସି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କୁ କିଣିନାହାନ୍ତି। 

Shank with virat and rohit

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ ଗୋଟିଏ କଥା ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏହି ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ଭଲ ଫର୍ମ ପାଇଁ ସଙ୍ଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ, ଯେତେବେଳେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆପଣ କେଉଁ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାରେ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି, ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। 

ମହମ୍ମଦ ଶାମି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ରୋହିତ କିମ୍ବା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନୁହଁ, ମୁଁ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଡରୁଛି।  ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟିଂ କୌଶଳ ଏତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ କରିପାରିବି ନାହିଁ।  

Pujara

ଏଥି ସହିତ, ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତାଙ୍କୁ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା, ତା’ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ , “ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି।  ଆମେ ଦୁହେଁ କଠିନ ସମୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଉ। ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛି। ତାଙ୍କର କୌଶଳ ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଅଟେ।