IND vs ZIM : ଅଗଷ୍ଟ 18 ରୁ ଇଣ୍ଡିଆ-ଜିମ୍ବାୱେ ODI ସିରିଜ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା Schedule & Live Streaming ବିବରଣୀ

  1. Home
  2. Cric Special

IND vs ZIM : ଅଗଷ୍ଟ 18 ରୁ ଇଣ୍ଡିଆ-ଜିମ୍ବାୱେ ODI ସିରିଜ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା Schedule & Live Streaming ବିବରଣୀ

india zimbabwe full schedule live streaming details


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ଦିନିକିଆ ଆଉ ଟି-20 ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଯିବ। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତ ଅଗଷ୍ଟ 18 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ।

ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଯାଉଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଭାରତୀୟ ଦଳର ବର୍ତ୍ତମାନର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରିଷଭ ପନ୍ତ, ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏହି ଦଳର ଅଂଶ ହେବେ ନାହିଁ। ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଯିବ। ଆଉ ଏଠାରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ।

ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯିବ :

ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ପରେ ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଯାଉଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ 18 ଅଗଷ୍ଟରେ ଖେଳାଯିବ। ସେହିପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଗଷ୍ଟ 20 ରେ ଓ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଗଷ୍ଟ 22 ରେ ଖେଳାଯିବ। ଜିମ୍ବାୱେ ଗସ୍ତରେ ଯାଉଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ, ଏହି ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ହିଁ ଖେଳାଯିବ। 

ind-vs-zim

ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ସୋନି ନେଟୱାର୍କରେ କରାଯିବ:

ଭାରତ ଏବଂ ଜିମ୍ବାୱେ ସିରିଜର ମ୍ୟାଚ୍ ଦିନ 12.45 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ସିରିଜର ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ର ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ସୋନି ନେଟୱାର୍କରେ କରାଯିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ସୋନି ଲାଇଭ୍ ଆପ୍ ରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଗୁଡ଼ିକର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। 

ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ:

ଶିଖର ଧାୱନ (ଅଧିନାୟକ), ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଶୁବମାନ ଗିଲ, ଦୀପକ ହୁଡା, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ, ଇଶାନ କିଶାନ୍, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ଆବେଶ ଖାନ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୃଷ୍ଣ , ଦୀପକ ଚହର।