କାର୍ତ୍ତିକ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର, କହିଲେ "କାହିଁକି ରୋହିତ, କୋହଲି ଅପେକ୍ଷା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଜଣେ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ"

  1. Home
  2. Cric Special

କାର୍ତ୍ତିକ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର, କହିଲେ "କାହିଁକି ରୋହିତ, କୋହଲି ଅପେକ୍ଷା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଜଣେ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ"

rohit kohli pandya captain


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଭେଟେରାନ୍ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ ହୋଇପାରିବେ। ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ପରେ ନିୟମିତ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ଭେଟେରାନ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବିସିସିଆଇ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ବିଶ୍ରାମ ଦେଇଛି।

hardik pandya on team india and rohit

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କମାଣ୍ଡ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।  ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଆଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସଜ୍ଜିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଉପରେ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ମଧ୍ୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଅଧିନାୟକ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : "ବାପାଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇ କେଉଁ ପୁଅ ଖୁସିରେ ରହିବ ନାହିଁ" ବାବରଙ୍କୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ?

କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ:

dinesh_karthik_ind_vs_aus

“ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଭାବନା ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଅଧିନାୟକତ୍ୱର ଏକ ବଡ଼ ଦିଗ ହେଉଛି ସହାନୁଭୂତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଜାଣନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସବୁ କିଛି କରିପାରିବେ। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଉଭୟ ମାମଲାରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ବହୁତ ଭଲ। ଏଥିସହ, ସେ ଜଣେ ଖେଳାଳୀ ଯିଏ ଦଳର ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ନୂତନ ଦିଗ ହାସଲ କରିପାରିବେ।