କୋହଲି ସେ ଭୟଙ୍କର ଛକା ଏବେ ବି ହାରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଆସୁଛି, ପାକ୍ ପେସର୍ କହିଲେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଯଦି କାର୍ତ୍ତିକ କିମ୍ବା ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୋତେ...

  1. Home
  2. Cricket News

କୋହଲି ସେ ଭୟଙ୍କର ଛକା ଏବେ ବି ହାରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଆସୁଛି, ପାକ୍ ପେସର୍ କହିଲେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଯଦି କାର୍ତ୍ତିକ କିମ୍ବା ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୋତେ...

haris rauf on kohli


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଯଦି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ -2022 ରେ ଭାରତ ପାଇଁ କୌଣସି ଖେଳାଳି ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ, ତେବେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରନ୍ ମେସିନ୍ ବିରାଟ କୋହଲି। ସେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ 82 ରନର ଅପରାଜିତ ମ୍ୟାଚ ବିଜୟୀ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ କୋହଲିଙ୍କୁ "ମ୍ୟାନ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍‌" ଖେଳାଳି ଭାବେ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ମ୍ୟାଚକୁ ଭାରତ ଶେଷ ବଲରେ ଜିତିଥିଲା।

Haris-Rauf

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ -2022 ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଖରାପ ଥିଲା। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନ୍ୟତମ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମିଫାଇନାଲରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏକ ଭଲ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା, ବିଶେଷକରି ବିରାଟ କୋହଲି ଦ୍ରୁତ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କୋହଲି ଏକମାତ୍ର ଖେଳାଳି ଯିଏକି ମ୍ୟାଚରେ 53 ଟି ବଲରେ ଅପରାଜିତ 82 ରନ୍ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ର 19 ତମ ଓଭରର ଶେଷ ଦୁଇଟି ବଲରେ କୋହଲି ହାରିସ୍‌ ରାଉଫଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଦୁଇଟି ଛକାକୁ ନେଇ ହାରିସଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଏହି 3 ଟି ବଡ଼ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ODI ସିରିଜ୍ ହାରିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ପଢନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

କୋହଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଣ କହିଲେ ହାରିସ୍‌ :

virat kohli against pakistan

କ୍ରିକିବଜ ସହିତ କଥା ହୋଇ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ହାରିସ୍ ରାଉଫ୍ କହିଛନ୍ତି, 'ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଯେପରି ଖେଳିଥିଲେ, ତାହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଖେଳ। ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ବିରାଟ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଶଟ ଖେଳନ୍ତି, ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ସେ ଆମ ବିପକ୍ଷରେ ଛକା ମାରିଥିଲେ, ମୁଁ ଭାବୁ ନାହିଁ ଯେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଖେଳାଳି ଏହା କରି ପାରିଥାନ୍ତେ। ଯଦି ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ କିମ୍ବା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୋ ଓଭରରେ ଦୁଇଟି ଛକା ମାରିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ମୋତେ ଖରାପ ଲାଗିଥାନ୍ତା, କିନ୍ତୁ କୋହଲି ଏହା କରିଥିଲେ। ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କ କ୍ଲାସ। କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ଛକା ବାହାରିଥିଲେ, ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଶ୍ରେଣୀର ଖେଳାଳି ଅଟନ୍ତି।