ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ପାକିସ୍ତାନ ଫାଇନାଲକୁ ଯିବା ପରେ ଦଳ ଉପରେ kiss ବର୍ଷା କଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ, ଭିଡ଼ିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ପାକିସ୍ତାନ ଫାଇନାଲକୁ ଯିବା ପରେ ଦଳ ଉପରେ kiss ବର୍ଷା କଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ, ଭିଡ଼ିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍

pakistan girl gave flying kiss


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ର ପ୍ରଥମ ସେମିଫାଇନାଲ ବୁଧବାର, ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ କିୱି ଦଳକୁ 7 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିସାରିଛି। 

ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ।  ଏପରିକି ମ୍ୟାଚ୍‌ର ବାବର ଆଜାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳୁଥିଲେ।  ଏହି ସମୟରେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଏକ ସୁନ୍ଦରୀ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ। ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳକୁ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ କିସ୍ କରୁଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

pakistan girl kiss

ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଆସିଥିଲେ।  ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ :