"ଏହା କ୍ରିକେଟ୍ ନୁହେଁ" ଗାଭାସ୍କର ଇଶାନ କିଶାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, କିଶାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ

  1. Home
  2. Cricket News

"ଏହା କ୍ରିକେଟ୍ ନୁହେଁ" ଗାଭାସ୍କର ଇଶାନ କିଶାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, କିଶାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ

Ishan kishan


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର: ଜାନୁଆରୀ 18 ବୁଧବାର ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ODI ରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଦ୍ଵିଶତକ କାରଣରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ 12 ରନରେ ହରାଇଛି।  କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ବ୍ୟତୀତ ୱିକେଟ୍ କିପର ୱିକେଟ୍ କିପର ଇଶାନ କିଶନ ମଧ୍ୟ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଆସିଛନ୍ତି। 

ତେବେ ତାଙ୍କ ହରକତ୍ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଆଉଟ୍ ହେତୁ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ରିପ୍ଲାଏରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଯେ ଟମ୍ ଲାଥାମଙ୍କ ଗ୍ଲୋଭସ୍ ସହିତ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ବାଜିଥିଲା, ତଥାପି ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟର ଅନନ୍ତ ପଦ୍ମନାଭନ୍ ଆଉଟ୍ କରିଥିଲେ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଯେତେବେଳେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ 350 ରନ୍ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଉଥିଲା, ସେହିଭଳି କିଛି ସମାନ ଜିନିଷ ଘଟିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏଥର ଭାରତର ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଇଶାନ କିଶନ ଏହି କାମ କରିଥିଲେ। ଇଶାନ କିଶନ ବୋଧହୁଏ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ସ୍ୱାଦ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ।

16 ତମ ଓଭରରେ ବ୍ଲାକ୍ କ୍ୟାପ୍ସ ଅଧିନାୟକ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ବଲରେ ଖେଳୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଇଶାନ କିଶାନ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲରେ ଷ୍ଟମ୍ପ ଆଉଟ୍ କରିଥିଲେ। ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ଅନ୍-ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରମାନଙ୍କୁ ହିଟ୍-ୱିକେଟ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଟିଭି ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ରେଫର୍ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ରିପ୍ଲାଏ ଦେଖିବା ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଲାଥାମ୍ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍ ଚତୁରତାର ସହ ଷ୍ଟମ୍ପ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

Sunil

ତେବେ ଇଣ୍ଡିଆର ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏହି ସମୟରେ କରିଥିବା ହରକତ୍ କ୍ୟାମେରାରେ ଧରା ଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଇଶାନଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି। ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଠିକ ନୁହେଁ।  ଏହା କ୍ରିକେଟ୍ ନୁହେଁ। 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ: 'ସେ ଦ୍ଵିଶତକ ମାରିଥିଲା ଯେତେବେଳେ' ଇଶାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ନିଜ ଦ୍ଵିଶତକ କୁ ନେଇ ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶୀ ବୟାନ୍ ଦେଲେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ପଢ଼ନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ