ଶୋଏବ ଅଖତର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ୍, କହିଲେ "ଏହି 2 ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ପାକିସ୍ତାନ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି"

  1. Home
  2. Cricket News

ଶୋଏବ ଅଖତର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ୍, କହିଲେ "ଏହି 2 ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ପାକିସ୍ତାନ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି"

shoaib-akhtar-and-team-india


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ 4 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ଅଖତର ଏହି ପରାଜୟ ହଜମ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏଭଳି କି ଅନେକ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତର ବିଜୟକୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଭାରତକୁ ଅସାଧୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ନୋ ବଲ୍ ଆଉ ଟସ୍ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି। 

rohit-virat-shoaib-akhtar

ଏହି ସମୟରେ ଲାଗୁଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତର ମଧ୍ୟ ଏହି ପରାଜୟକୁ ହଜମ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ଜରିଆରେ ଭାରତର ଓପନର୍ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଜବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ସମର୍ଥକ ହୋଇ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ତେବେ ସେ ଏହିପରି କ’ଣ କହିଥିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

k l rahul out zero runs vs pak

ଏହି ବିଜୟର ତିନି ଦିନ ପରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତର ରୋହିତ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।  ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ରୋହିତ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶୋଏବ କହିଛନ୍ତି, “ବିଜୟ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅନେକ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଓପନିଂ ଯୋଡି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଉଭୟ ରୋହିତ ଆଉ ରାହୁଲ୍ ଆଉ ବୋଲରଙ୍କୁ ଡରି ଡରି ଖେଳୁଥିଲେ। ସେମାନେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ନିଜକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ।