PAK vs SA: ତେମ୍ବା ବାଭୁମା ହାରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ବଲରେ ମାରିଲେ ଅଜବ ଢଙ୍ଗରେ ଛକା, ସମସ୍ତେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

  1. Home
  2. Cricket News

PAK vs SA: ତେମ୍ବା ବାଭୁମା ହାରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ବଲରେ ମାରିଲେ ଅଜବ ଢଙ୍ଗରେ ଛକା, ସମସ୍ତେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

Bavuma


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଅଧିନାୟକ ତେମ୍ବା ବାଭୁମାଙ୍କ ଫର୍ମ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ମ୍ୟାଚରେ ତେମ୍ବା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତେମ୍ବା କେବଳ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ଦ୍ରୁତ ଆରମ୍ଭ କରିନଥିଲେ ବରଂ ପାକିସ୍ତାନର ଷ୍ଟାର ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ହାରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ବଲରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଛକା ମାରିଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

ତେବେ ଆଉଟ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ତେମ୍ବା 19 ବଲରେ 36 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ 4 ଟି ଚୌକା ଓ ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରିଥିଲେ। ସପ୍ତମ ଓଭରର ପ୍ରଥମ ବଲରେ ବାଭୁମା ଏହି ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରିଥିଲେ।  ହାରିସ୍ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ଲାଇନ୍ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବାଭୁମା ଅଫ୍ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଲେଗ୍ ଷ୍ଟମ୍ପ ଆଡ଼କୁ ଆକାଶଛୁଆଁ ଛକା ମାରିଥିଲେ।

temba shot

ବାଭୁମାଙ୍କ ଏହି ଛକା ମାରିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବାଭୁମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ବାଭୁମାଙ୍କ ଏହି ଛକା ଦେଖି ନିଜେ ହାରିସ୍ ରାଉଫ୍ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ