PAk vs ZIM: ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିବା ପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କାନ୍ଦିଲେ ଶାଦବ ଖାନ, ଦେଖନ୍ତୁ UNSEEN VIDEO

  1. Home
  2. Cricket News

PAk vs ZIM: ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିବା ପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କାନ୍ଦିଲେ ଶାଦବ ଖାନ, ଦେଖନ୍ତୁ UNSEEN VIDEO

shadab-khan-on-his-knees video


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷରେ 1 ରନରେ ପରାଜୟ କିପରି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳକୁ ଦୁଃଖ ଦେଇଛି, ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଆପଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମୁହଁରୁ ତାହା ଜଣାପଡିଛି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଇସିସି ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ ଜିମ୍ବାୱେ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ରନରେ ପରାଜୟ ସେମିଫାଇନାଲ ଦୌଡ଼ରୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇଛି। 

ପ୍ରଥମେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଚାରି ୱିକେଟ୍ ହାରିଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଜିମ୍ବାୱେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏକ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ପରାଜୟ ପରେ ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଶାଦବ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

shadab-khan-on-his-knees

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ଶାଦବ କାନ୍ଦୁ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।ଏହି ଚିତ୍ର ସେ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ ନିକଟରୁ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ଦୁଃଖିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଶାଦବ ଖାନ ଭଲ ବୋଲିଂ କରି ଚାରି ଓଭରରେ ମାତ୍ର 23 ରନ୍ ଦେଇ ତିନୋଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂରେ କିଛି ଖାସ୍ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ 14 ବଲରୁ ସେ 17 ରନ କରିଥିଲେ। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:

ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଖେଳି 20 ଓଭରରେ ଆଠଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ଜିମ୍ବାୱେ 130 ସ୍କୋର କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦଳ 20 ଓଭରରେ ଆଠଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 129 ରନ୍ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲା। ଆଉ ଦଳ 1 ରନରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ହାରିଥିଲା।