T20 WC 2022: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସଫଳତା ଦେଖି ସହି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଆଫ୍ରିଦି, ହସି ହସି ଭାରତୀୟ ଦଳର ର ଉଡ଼ାଇଲେ ମଜାକ

  1. Home
  2. Cricket News

T20 WC 2022: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସଫଳତା ଦେଖି ସହି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଆଫ୍ରିଦି, ହସି ହସି ଭାରତୀୟ ଦଳର ର ଉଡ଼ାଇଲେ ମଜାକ

shahid afridi on team india


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଦଳ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଛି। ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଦଳ ରୋହିତବାହିନୀକୁ 5 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ବିଶ୍ୱକପ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଏହା ହେଉଛି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ପରାଜୟ। ଏହି ପରାଜୟ ପରେ ଭାରତ ଗ୍ରୁପ୍ 2 ରେ 4 ପଏଣ୍ଟ ସହ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଖସି ଆସିଛି।

ind vs sa super 12

ଏଥି ସହିତ ଏହି ପରାଜୟ ମଧ୍ୟ ଭାରତର ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ଧାରଣାକୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହାରିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ କି ନାହିଁ ତାହାର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି। 

afridi

ପାକିସ୍ତାନ ଦଳର ଏହି ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଭାରତ ବାହାରେ ବଡ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଭାରତ ଉପରକୁ ଯାଉଛି, ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହା କିଛି ବି ହୋଇପାରେ। ଭାରତୀୟ ଦଳର ବୋଲିଂ ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂ କଥା ଆସେ, ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଭଲ ଦଳ, ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଦଳ। କିନ୍ତୁ କିଛି କହି ହେବନି। ଭାରତ କେବଳ ନିଜ ଦେଶରେ ବହୁତ ଭଲ ରେକର୍ଡ ବା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ।