“ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ Sh** ରେକର୍ଡ ଅଛି”, ଗମ୍ଭୀର ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ରୋହିତଙ୍କୁ ଭଲ କହିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଦେଲେ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି

  1. Home
  2. Cricket News

“ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ Sh** ରେକର୍ଡ ଅଛି”, ଗମ୍ଭୀର ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ରୋହିତଙ୍କୁ ଭଲ କହିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଦେଲେ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି

Gautam Gambhir considers Rohit Sharma better than Ricky Ponting


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର: ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା।  ସେ ନିର୍ଭୟରେ ନିଜର ମତକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି।ଏହି ସମୟରେ, ଗମ୍ଭୀର ପୁଣି ଥରେ ଏପରି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିଛି। ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଭେଟେରାନ୍ ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କୁ ତୁଳନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗଙ୍କ ତୁଳନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାବେଳେ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ହେଉଛି ରିକି ପଣ୍ଟିଙ୍ଗ ଗତ ଚାରି କିମ୍ବା ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି। ଗତ ପାଞ୍ଚ-ଛଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏତେ ସ୍ଥିର ନଥିଲେ। ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗତ ପାଞ୍ଚ-ଛଅ-ସାତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ 20 ଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। "

Gautam Gambhir considers Rohit Sharma better than Ricky Ponting

ଯେତେବେଳେ ଗୌତମ ରିକି ଏବଂ ରୋହିତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ପ୍ୟାନେଲିଷ୍ଟ ତଥା ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜୟ ମଞ୍ଜରେକର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ ତାଙ୍କ ମତ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି, 'ରିକି ପଣ୍ଟିଂଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି। କାରଣ ରିକିର ଉପମହାଦେଶରେ ଏକ sh ** ରେକର୍ଡ ଅଛି। 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଏତେ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ମଧ୍ୟ ରିଷଭ୍ ପନ୍ତ ଖେଳିବେ IPL 2023? ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଦେଲେ ବୟାନ, କହିଲେ ଏମିତି