ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି କଲେ ଦାବି "ଯଦି ଏହି ଖେଳାଳି ଦଳରେ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ଆମେ ଉଭୟ ଭାରତ ଏବଂ ଜିମ୍ବାଵେ କୁ ହରାଇ ଥାଆନ୍ତୁ"

  1. Home
  2. Cricket News

ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି କଲେ ଦାବି "ଯଦି ଏହି ଖେଳାଳି ଦଳରେ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ଆମେ ଉଭୟ ଭାରତ ଏବଂ ଜିମ୍ବାଵେ କୁ ହରାଇ ଥାଆନ୍ତୁ"

babar azam sad zim


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଆକିବ ଜାଭେଦ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଶୋଏବ ମଲିକ ବିଶ୍ୱକପ ଦଳର ଅଂଶ ହୋଇଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତା। ଆକିବ ଜାଭେଦ୍, ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଖେଳାଳି ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି।

Zim vs pak

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି।  କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ଜିମ୍ବାୱେ ଠାରୁ 1 ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଜିଓ ନ୍ୟୁଜରେ ଆକିବ ଜାଭେଦ କହିଛନ୍ତି, “ଯଦି ମଲିକ ଏହି ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରେ ଚୟନ ହୋଇଥାନ୍ତେ, ଆମେ ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥାନ୍ତୁ। ସେ ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ସଚେତନତା ଖେଳାଳି। ସେ ଆମକୁ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତାଇଥାନ୍ତେ। 

Babar-Azam-Shoaib-Malik

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି, ଏହି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଓଲଟପାଲଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ସୁପର -12 ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି।  କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଇଂରେଜ ଦଳ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡରେ ଦୁଇଥର ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଚାମ୍ପିୟନ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା।