IND vs WI 4th T-20: ଆବେଶ ଖାନ ଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରି ଏହି ମାରାତ୍ମକ ବୋଲରଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ଉଚିତ

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs WI 4th T-20: ଆବେଶ ଖାନ ଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରି ଏହି ମାରାତ୍ମକ ବୋଲରଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ଉଚିତ

IND-WI


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ଭାରତ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ 5 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଉଛି, ଯାହାର ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ 6 ଅଗଷ୍ଟରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କାରଣ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଲେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଯିବ।

କାରଣ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସିରିଜରେ 2-1 ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ। ଅନ୍ୟପଟେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଦଳ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ସିରିଜ୍ ବରାବର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବ। ତେବେ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। 

Harsal and avesh

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପୂର୍ବ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୌଣସି ବିଶେଷ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିବାରୁ ସିରିଜର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦଳର 11 ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ବାହାରିବେ ଆଭେଶ ଖାନ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚରେ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରିବେ। ଆଉ ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବେ। 

ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଭେଶ ଖାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ :

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଆଭେଶ ଖାନ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, କିନ୍ତୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ସିରିଜରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ରହିନାହିଁ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚରେ ବସିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳି ହର୍ଷଲ ପଟେଲଙ୍କୁ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ରୋହିତଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ହର୍ଷଲ ଏକ ଭଲ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

harshal patel

ଏହି ସିରିଜରେ ହର୍ଷଲ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ନାହାଁନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ।