ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଗାଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଇରଫାନ ପଠାନ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ

  1. Home
  2. Video Story

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଗାଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଇରଫାନ ପଠାନ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ

Irfan pathan


ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ବୋଲର ଇରଫାନ ପଠାନ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ବେଳେବେଳେ ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାହେବା ସଫା ବାଗଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଶୈଳୀରେ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Irfan

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ତାଙ୍କ ବେଗମ୍ ସାହେବା ସଫା ବୈଗଙ୍କ ୩୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ୧୯୯୪ ମସିହାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୨୮ ଫେବୃଆରୀରେ ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଉପନୀତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବିଶେଷ ଅବସରରେ ସ୍ୱିଙ୍ଗ କିଂଗ୍ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପରେ ଗୀତ ଗାଇବାରେ ନିଜର ଯାଦୁ ଦେଖାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

Anniversary

ସେ ହୋଟେଲରେ ସଫା ବାଗଙ୍କ ପାଇଁ ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଶୈଳୀରେ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଇରଫାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ 'ଜବ କୋଇ ବାତ୍ ବିଗଡ଼ ଯାଏ, ଜବ କୋଇ ମୁଶକିଲ ପ୍ୟାଡ ଯାଏ' ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଇରଫାନ ପଠାନ ଖୁବ୍ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।  

ସେ ଏହି ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଗାଇ ପରିବେଶକୁ ଆହୁରି ମଧୁର କରି ଦେଇଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓରେ ସଫାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ସହିତ ଫୁଲତୋଡ଼ା ଦେଉଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଇରଫାନଙ୍କୁ ଏପରି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅବତାରରେ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ବେସ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଅଭିନନ୍ଦନ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ।