ସେହୱାଗ ଚୟନ କଲେ IPL 2023 ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ଗିଲ୍ ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଲେ ନାହିଁ ସ୍ଥାନ

  1. Home
  2. IPL Special

ସେହୱାଗ ଚୟନ କଲେ IPL 2023 ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ଗିଲ୍ ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଲେ ନାହିଁ ସ୍ଥାନ

sehwag top 5 players


ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏହି ସିଜନ ରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଚମତ୍କାର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।​ ଏଥି ସହିତ ଚଳିତ ସିଜନରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଆଁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯଦି ଆମେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଖିବା, ତେବେ ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଶୁବମାନ ଗିଲ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ରିଙ୍କୁ ସିଂ, ଯଶାସଭି ଜସୱାଲ ଏବଂ ତିଲକ ଭର୍ମାଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ତାଲିକାରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଭେଟେରାନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ତାଲିକା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଶୁବମାନ ଗିଲ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳି ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି ।

rinku

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ । ସେ ଏହି ସିଜିନର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତାଲିକା କ୍ରିକବଜ୍ ଉପରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଖେଳାଳି ଚୟନ କରିନାହାଁନ୍ତି । କୋହଲି ଏବଂ ଗିଲ ତାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ନାହାଁନ୍ତି, ଡିଭନ୍ କନୱେ, ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍, ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସେ ଶୀର୍ଷରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଜାଣିବା ଅଧିକ ଇଂଟରେଷ୍ଟିଙ୍ଗ ହୋଇଛି ଯେ ସେ କେଉଁ ପାଞ୍ଚ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଟପ୍ ତାଲିକାରେ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ୍ 2023: ଏମାନେ ସେହୱାଗଙ୍କ ଶ୍ରେଷ୍ଠ -5 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍:

ରିଙ୍କୁ ସିଂ, ଶିବମ୍ ଦୁବେ, ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ, ଡିଭନ୍ କନୱେ, ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍