IPL 2021- \u0B2D\u0B3E\u0B19\u0B4D\u0B17\u0B3F\u0B17\u0B32\u0B3E \u0B21\u0B47\u0B2D\u0B3F\u0B21 \u0B71\u0B3E\u0B30\u0B4D\u0B28\u0B30\u0B19\u0B4D\u0B15 \u0B27\u0B30\u0B4D\u0B2F\u0B4D\u0B5F, SRH \u0B15\u0B41 \u0B0F\u0B39\u0B3F \u0B38\u0B2C\u0B41 \u0B2A\u0B4D\u0B30\u0B36\u0B4D\u0B28\u0B30 \u0B09\u0B24\u0B4D\u0B24\u0B30 \u0B26\u0B47\u0B2C\u0B3E\u0B15\u0B41 \u0B38\u0B47 \u0B15\u0B39\u0B3F\u0B32\u0B47

  1. Home
  2. IPL Special

IPL 2021- ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟ, SRH କୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସେ କହିଲେ

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ବିଦେଶୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଗତ କିଛି ଶୀଜନରେ ଏହି ଲିଗରେ ଏକ ବଡ଼ ଚେହେରା ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯିଏକି ନିଜର ସ୍ଥିରତା ସହିତ ସବୁଠୁ ବଡ କିମ୍ବଦନ୍ତୀଙ୍କୁ ପଛରେ ଛାଡିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ …


IPL 2021- ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟ, SRH କୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସେ କହିଲେ

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ବିଦେଶୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଗତ କିଛି ଶୀଜନରେ ଏହି ଲିଗରେ ଏକ ବଡ଼ ଚେହେରା ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯିଏକି ନିଜର ସ୍ଥିରତା ସହିତ ସବୁଠୁ ବଡ କିମ୍ବଦନ୍ତୀଙ୍କୁ ପଛରେ ଛାଡିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦ୍ୱାରା ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଗଭୀର ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି ।

IPL 2021- ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟ, SRH କୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସେ କହିଲେ

ଆଇପିଏଲର ଏହି 14 ତମ ସିଜନରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦଳ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ଦଳ ସଭା, ଟିମ୍ ବସ୍ ଏବଂ ଡଗ୍ଆଉଟ୍ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ।

ୱାର୍ଣ୍ଣର ବର୍ତ୍ତମାନ SRH ଟିମ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କୁ ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି:

ଏହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କୁ ଏକ ଗଭୀର ଝଟକା ଦେଇଛି । ଶେଷରେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର କ୍ରୋଧିତ ହେଲେ ଏବଂ ସେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ଏବଂ ଦଳ ପରିଚାଳନା ବିରୋଧରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି, ମୋର ମାଲିକ ତଥା ଆମର କୋଚିଂ ଷ୍ଟାଫ୍ ଟ୍ରେଭର୍ ବାଇଲିସ୍, ଲକ୍ଷ୍ମଣ, ମୁଡି ଏବଂ ମୁରଲୀଙ୍କୁ ମୋର ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଏ, ସେତେବେଳେ ସର୍ବସମ୍ମତି କ୍ରମେ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କିଏ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କିଏ ନାହାଁନ୍ତି ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । “

IPL 2021- ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଡେଭିଡ ୱାର୍ନରଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟ, SRH କୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସେ କହିଲେ

ପୂର୍ବତନ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଧିନାୟକ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ପାଇଁ ନିରାଶାଜନକ ବିଷୟ ହେଉଛି ଯେ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ମୋତେ ବାହାର କରାଯିବାର କାରଣ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଫର୍ମର ଧାଡ଼ିରେ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ, କାରଣ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଫଳାଫଳ ଦେବା ଉଚିତ୍ ।

ଏସବୁ ଘଟଣା ପରେ ମଧ୍ୟ ୱାର୍ଣ୍ଣର ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସନରାଇଜର୍ସଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବାକୁ ଛଡା ଆଉ କିଛି ପସନ୍ଦ କରିବି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାଲିକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି ।