ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ମୁମ୍ବାଇ ଦଳରେ କଣ ଚାଲିଛି ? ରୋହିତଙ୍କ ସହ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଯାଇଥିଲେ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ମୁମ୍ବାଇ ଦଳରେ କଣ ଚାଲିଛି ? ରୋହିତଙ୍କ ସହ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଯାଇଥିଲେ

rohit and akash ambani


ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରୁ ହଟାଇବା ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର 17 ତମ ସିଜନ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ୱ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଦେବା ଦିନଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଆସୁଛି।

ଦଳ ପାଇଁ ଏହି ସିଜନ ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଥମ 3 ମ୍ୟାଚ୍ ରେ କ୍ରମାଗତ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା, ଏହା ପରେ ରୋହିତଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦିଆଯିବା ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

Hardik-Pandya-and-Rohit-Sharma

ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି 2 ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ, ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଟିମ୍ ବସ୍ ନାହିଁ କି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଖେଳାଳି ନାହାନ୍ତି, ରୋହିତ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ:

ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ବହୁତ ଜୋରରେ ଗତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ 49 ରନର ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଦେଖିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ନିଜ ଘରୋଇ ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦଳ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦଳ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛି।

ଏପ୍ରିଲ୍ 10 ରେ, ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଟିମ୍ ବସ୍ ରେ ଅଭ୍ୟାସ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅଭ୍ୟାସ ପାଇଁ ତାଙ୍କ କାରରେ ଦଳର ମାଲିକ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୁଣିଥରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱର ଦାୟିତ୍ୱ ଫେରାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ।