ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କଲେ ରୋହିତଙ୍କ ଅପମାନ, ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ସହ ତାଙ୍କୁ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ଲାଇନ୍ କୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେ ଆଦେଶ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କଲେ ରୋହିତଙ୍କ ଅପମାନ, ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ସହ ତାଙ୍କୁ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ଲାଇନ୍ କୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେ ଆଦେଶ

pandya insult rohit live match


ମାର୍ଚ୍ଚ 24 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ଆଉ ଏକ ବିସ୍ଫୋରକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଗଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପରସ୍ପର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

pandya insult rohit

ବାସ୍ତବରେ, ସେ ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଖରାପ ଭାଷାରେ କାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସୀମାରେ ଫିଲ୍ଡ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ଏହାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଉଦାସୀନତା ଦେଖାଇଲେ:

ଗତ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଦଳର ଅଧିନାୟକ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱକୁ ରାତାରାତି ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟର ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତେବେ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ ବିବୃତ୍ତି ଆସିନାହିଁ ।

ଏହି ସମୟରେ, ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ରୋହିତଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । 30 ବର୍ଷୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହିଟମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ଲାଇନ କୁ ଫିଲ୍ଡ କରିବାକୁ ପଠାଇଥିଲେ । ପ୍ରାୟତ ଦଳର ଦୁର୍ବଳ ଫିଲ୍ଡର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଆନ୍ତି ।

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (ଜିଟି ବନାମ MI) ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ୍ କଠିନ ଥିଲା । ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ସଂଘର୍ଷରେ ଉଭୟ ଦଳ ପରସ୍ପରକୁ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମ୍ୟାଚର ଫଳାଫଳ ଶେଷ ବଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

କିନ୍ତୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଙ୍କ ଖରାପ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ଯୋଗୁଁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସକୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦଳ ମ୍ୟାଚ କୁ 6 ରନରେ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା ।