ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: କୋହଲି ସୃଷ୍ଟି କଲେ ଉଦାହରଣ, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ନକରିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କୁ କଲେ ନିବେଦନ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: କୋହଲି ସୃଷ୍ଟି କଲେ ଉଦାହରଣ, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ନକରିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କୁ କଲେ ନିବେଦନ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

kohli request


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ନମ୍ବର 25 MI ବନାମ RCB ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଆରସିବି 196 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା, ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା ।

ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ବିରାଟ କୋହଲି ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ଲାଇନ୍ ରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବସିଥିବା ଦର୍ଶକ ସବୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କୋହଲି ଏମିତି ନକରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ବିରାଟ କୋହଲି ଆବେଦନ କରିଥିଲେ:

196 ରନ୍ ପିଛା କରୁଥିଲା ମୁମ୍ବାଇ, ସେତେବେଳେ ବିରାଟ କୋହଲି ସୀମା ରେଖା ଉପରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଭିତରେ ବସି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ବାହାରିଥିବା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ,

ଏହା ପରେ ବିରାଟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି ଦେଉଥିବା ହରଭଜନ ସିଂ ମଧ୍ୟ ବିରାଟଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।