ଏହି କାରଣରୁ IPL ରୁ ଜାଡେଜା ହୋଇଥିଲେ ବ୍ୟାନ, ଏବେ ବ୍ୟାନ ହେବେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ପଢନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଏହି କାରଣରୁ IPL ରୁ ଜାଡେଜା ହୋଇଥିଲେ ବ୍ୟାନ, ଏବେ ବ୍ୟାନ ହେବେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ପଢନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

pandya ban ipl


କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳରୁ ବ୍ୟାନ୍ ହେଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ? ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବ୍ୟନ୍ ହେବେ ଖେଳରୁ । ଏମିତି ଏକ କଥା ଶୁଣିବାରୁ ଏବେ ସମସ୍ତେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପାଇଁ ବେଶ୍ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ପଛର କାହାଣୀ ।

ଯଦି ୨୦୧୦ ମସିହା କଥା ଆପଣଙ୍କର ମନେଥାଏ ତେବେ ସେତେବେଳେ ପ୍ରାୟ ୧ବର୍ଷ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ ରୁ ବ୍ୟାନ ହୋଇଥିଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା । ୨୦୧୦ ରେ ଜାଡେଜା ରାଜସ୍ଥାନ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳୁଥିଲେ । ଟିମ୍ ସହିତ ନିଜର ଚୁକ୍ତି ପୁରା ହେବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରେ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଜାଡେଜା ।

Hardik-Pandya-and-Rohit-Sharma

ହେଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ନ ଥିଲା । ହେଲେ ଜାଡେଜା ଟିମ୍ ଛାଡ଼ି ଯିବା ପାଇଁ ଜିଦ୍ କରିବାରୁ ୧ବର୍ଷ ପାଇଁ ବ୍ୟାନ୍ କରା ଯାଇଥିଲା ତାଙ୍କୁ । ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ।

ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି କେକେଆର୍ ର ଡାଇରେକ୍ଟର ଜୟ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ । ସେ କହିଛନ୍ତି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ନିକଟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗୁଜୁରାଟ ଟିମ୍ ଛାଡ଼ି ଏମଆଇ ରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ହେଲେ ଗୁଜୁରାଟ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ନାରାଜ । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ନେଇ ଦଳ କଣ ନିଶ୍ପତ୍ତି ନେଉଛି ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।