KKR ଵିପକ୍ଷେରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ 98 ରନ୍ ର ପରାଜୟ ପରେ ରାହୁଲ କହିଲେ "ରନ୍ ଏତେ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ଧୀର ବ୍ୟାଟିଂ କରି..."

  1. Home
  2. IPL Top News

KKR ଵିପକ୍ଷେରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ 98 ରନ୍ ର ପରାଜୟ ପରେ ରାହୁଲ କହିଲେ "ରନ୍ ଏତେ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ଧୀର ବ୍ୟାଟିଂ କରି..."

KL-Rahul-sad


କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ୍ନଉ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ପଞ୍ଚମ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା । ରବିବାର ରାତିରେ ସେମାନେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ କୋ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ 98 ରନ୍ ରେ ଜିତିଥିଲେ ।

ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯିବା ପରେ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ବିଚଳିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପୁରା ଦଳକୁ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେ.କେ ରାହୁଲ କେକେଆରଙ୍କ ପରାଜୟ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିଲେ?

ପରାଜୟ ପାଇଁ କେଏଲ ରାହୁଲ ଦଳକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି:

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟ ପରେ LSG ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ମ୍ୟାଚ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାଟିଂ, ବୋଲିଂ ଏବଂ ଫିଲ୍ଡିଂରେ ତିନୋଟି ବିଭାଗରେ ଦଳ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି।

ସୁନୀଲ ନାରିନ ଏବଂ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସର ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । କ୍ୟାପଟେନ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ:-

“ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଆମ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ବଡ଼ ଟାର୍ଗେଟ ଥିଲା। ବ୍ୟାଟ୍, ବଲ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ଡିଂ ସହିତ ଆମେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲୁ । ଆଜି ଆମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ନଥିଲା। ”
“ୱିକେଟ୍ ଭଲ ଥିଲା, ପିଚ୍ ସେତେଟା ଖରାପ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ 20-30 ରନ୍ ଅଧିକ ଥିଲା । ଏଠାରେ ଥିବା ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଆମର ଭଲ ବୁଝାମଣା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆମର ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ । ”

“ଡ୍ରେସିଂ ରୁମକୁ ଯିବା ପରେ ଆମେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ । ଏହା ଆମର ଶେଷ ଘରୋଇ ମ୍ୟାଚ୍ ଥିଲା, ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯିବାକୁ ଆମକୁ ବାକି ତିନିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆମକୁ ମୁକ୍ତ ଭାବେ ଖେଳିବାର ସ୍ୱାଧୀନତା ମଧ୍ୟ ଦେବ । ”