ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହାରିବା ପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ! ହାର୍ଦିକ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲିଂର ଶିକାର….

  1. Home
  2. IPL Top News

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହାରିବା ପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ! ହାର୍ଦିକ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲିଂର ଶିକାର….

Surya


ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ର ୧୭ ତମ ସିଜନରେ କ୍ରମାଗତ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଅପମାନଜନକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି। ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ୩୧ ରନରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜୟ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଧିନାୟକ ସବୁ ଦିଗରୁ ସମାଲୋଚନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। 

Mi

ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ବିରୋଧୀ ଦଳ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ର ଅଷ୍ଟମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା।

Srh batting

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଉଭୟ ଦଳ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚୌକା ଓ ଛକା ବର୍ଷାର ବର୍ଷା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଇନିଂସର ୨୦ ଓଭରରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୭୭ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସାମିଲ ରହିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ ଏବଂ ଏନ୍ରିଚ୍ କ୍ଲାସେନଙ୍କ ଯାଦୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Klassen

ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ୨୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ଇନିଂସରେ ୧୯ଟି ଚୌକା ଓ ୧୮ଟି ଛକା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଖେଳାଳି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଏକ ଷ୍ଟୋରୀ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆଜି କଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା? ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ଅଟେ, ସାବାସ୍ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ”। ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।


ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଜିତିଥିବା ଦଳକୁ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରାଯାଉଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ଆଇପିଏଲରେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଚଳିତବର୍ଷ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି।  ତାଙ୍କର ଖରାପ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ହେତୁ ମୁମ୍ବାଇକୁ କ୍ରମାଗତ ଉଭୟ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

Srh vs mi

କିନ୍ତୁ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ୨୭୭ ରନ୍ ପିଛା କରୁଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଖେଳାଳିମାନେ ହାର ମାନିନଥିଲେ।  ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ଏକ ଚମତ୍କାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯୁବ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତିଲକ ବର୍ମା ୩୪ ବଲରେ ୬୪ ରନର ଧୃତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ୨୨ ଟି ବଲରେ ଟିମ ଡେଭିଡ ୪୨ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ଏହା ଦଳକୁ ପରାଜୟରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିନଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଭଲ ଲଢ଼ିଥିଲା।  ଯେଉଁଥିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ଟିକେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।