SRH vs MI: କଣ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ହାରୁଚି ମୁମ୍ବାଇ ? ଜାଣନ୍ତୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଭୁଲ

  1. Home
  2. IPL Top News

SRH vs MI: କଣ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ହାରୁଚି ମୁମ୍ବାଇ ? ଜାଣନ୍ତୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଭୁଲ

srh vs mi


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଯାତ୍ରା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଗୁଜୁରାଟ ଠାରୁ 6 ରନ୍‌ ରେ ହାରିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ SRH ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ 31 ରନରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର, ସ୍ମରଣୀୟ ଏବଂ ଅନେକ ନୂତନ ରେକର୍ଡରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା, ବିଜେତା ଦଳ ନ ହେବାର ନିରାଶା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଦେଖାଯାଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମନରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଥିଲା ମ୍ୟାଚ:

ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି SRH 20 ଓଭରରେ 3 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 277 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। SRH ପାଇଁ ହେନ୍ରିଚ୍ କ୍ଲାସେନ୍ 80, ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ 62 ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା 63 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ।

278 ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 20 ଓଭରରେ 5 ୱିକେଟ୍ ରେ 246 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଇଶାନ କିଶନ 13 ବଲରେ 34 ରନ, ରୋହିତ ଶର୍ମା 12 ବଲରେ 26 ରନ, ନମନ 14 ବଲରେ 30 ରନ, ତିଲକ ଭର୍ମା 34 ବଲରେ 64 ରନ, ଟିମ ଡେଭିଡ 22 ବଲରେ ଅପରାଜିତ 42 ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। କ୍ୟାପଟେନ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା 20 ବଲରେ 24 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ କଣ ଥିଲା ଭୁଲ ?

ଏହି ମ୍ୟାଚ ରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏହି 2ଟି ବଡ଼ ଭୁଲ, ନିଜେ ପ୍ରଥମ 10 ଓଭର ରେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବୁମରା ଙ୍କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଓଭର ଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ରନ୍ ସ୍କୋର ବହୁତ ବଢି ଯାଇଥିଲା

ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ସେ 20 ବଲ ରେ କେବଳ 24 ରନ୍ ହିଁ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟାଚ ହାରିଯାଇଥିଲା । ତେବେ କେବଳ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଙ୍କ ଖରାପ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଏବଂ ଖରାପ ବ୍ୟାଟିଂ ଯୋଗୁଁ ମ୍ୟାଚ ମୁମ୍ବାଇ ହାରିଛି ବୋଲି ଫ୍ୟାନ୍ସ କହୁଛନ୍ତି ।