ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖି ତାଯୁବ ହେଲେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, କହିଲେ "ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ରିଜ ରେ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖି ତାଯୁବ ହେଲେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, କହିଲେ "ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ରିଜ ରେ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି..."

Sanju-Samson-praised-Jos-Buttler


16 ଏପ୍ରିଲରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷ ସିଜନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ଦଳରୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​।

ରାଜସ୍ଥାନର ବିଜୟରେ ଜୋସ୍ ବଟଲର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେ 60 ବଲରେ 107 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ରାଜସ୍ଥାନକୁ 2 ୱିକେଟ୍ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ବିଜୟ ପରେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ବଟଲରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଜୋସ୍ ବଟଲରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ:

କେକେଆରକୁ 2 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଅଧିନାୟକ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଜୋସ ବଟଲରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଲେ:-

“ମୁ ବିଜୟରେ ବହୁତ ଖୁସି । ମ୍ୟାଚ ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲୁ । ରୋଭମାନ କିଛି ଛକା ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲୁ ଯେ ଆମେ ଖେଳରେ ଅଛୁ | କିଛି ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆମର ପକ୍ଷରେ ଥିଲା ।

ଚହଲ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ସ୍ପିନ୍ ଗୁଣ, ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭୂମି ତାଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ କଲା | ବଟଲର ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଗତ 6-7 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଜୋସେ ଆମ ପାଇଁ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି । ଜଣେ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇ ଯଦି ସେ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ସେ କ୍ରିଜ ରେ ରହିଲେ ଆମର ବିଜୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ  ।

ଜାଣନ୍ତୁ ମ୍ୟାଚ ର ସ୍ଥିତି:

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ କେକେଆର ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା । ସୁନୀଲ ନାରାୟଣ 56 ବଲରେ 109 ରନର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଫ୍ଲିପ୍ ସଲ୍ଟ 10 ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ​​। ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରିଙ୍କୁ ସିଂ 9 ବଲରେ 20 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ କି ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ 10 ଟି ବଲରେ 13 ରନ ଖେଳିଥିଲେ। ନାରାୟଣଙ୍କ ବଡ଼ ଶତକ ଆଧାରରେ କେକେଆର୍ 223 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡାଇବା ବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଯଶସ୍ୱୀ 9 ବଲରେ 19 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ ରିୟାନ୍ ପାରାଗ 14 ବଲରେ 34 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଅବଶ୍ୟ, ଜୋସ୍ ବଟଲର 107 ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳି RR କୁ ହାରିଯାଇଥିବା ଖେଳ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।