262 ରନ୍ କୁ ଚେଜ କରି ଜିତିବା ପରେ ସାମ କୁରାନଙ୍କ ବଡ ବିବୃତ୍ତି, କହିଲେ "ଇଂରାଜୀ ଚିନ୍ତାଧାରା BAZ-BALL କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

262 ରନ୍ କୁ ଚେଜ କରି ଜିତିବା ପରେ ସାମ କୁରାନଙ୍କ ବଡ ବିବୃତ୍ତି, କହିଲେ "ଇଂରାଜୀ ଚିନ୍ତାଧାରା BAZ-BALL କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ..."

Sam-Curran-st


26 ଏପ୍ରିଲରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା କେକେଆର ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ 8 ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଏକ ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରି 262 ରନ୍ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇଥିଲେ ।

ପଞ୍ଜାବ ପକ୍ଷରୁ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଏବଂ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦଳ 8 ୱିକେଟ୍ ଏବଂ 8 ବଲ ବାକି ରହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା । ଏହି ଚମତ୍କାର ବିଜୟ ପରେ ସାମ କୁରାନ୍ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।

କ୍ରିକେଟ୍ ବେସବଲ୍ ପାଲଟିଛି - ସାମ୍ କୁରାନ୍ :

କୋଲକାତା କୁ 8 ୱିକେଟ୍ ରେ ହରାଇ ପଞ୍ଜାବ ଅଧିନାୟକ ସାମ କୁରାନ୍ ଜନି ବୋଇଷ୍ଟୋଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶଶାଙ୍କ ସିଂଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଲେ:-

ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଜୟ । ଇଂରାଜୀ ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ବେସବଲରେ ପରିଣତ ହେଉଛି । ଆମର କିଛି କଠିନ ସପ୍ତାହ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଆମେ ସେଠାରେ ରହିଲୁ ।ଖେଳାଳିମାନେ କିପରି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦିଅନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ହେବ ।

ଛୋଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଏବଂ କାକର ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ବଲ୍ ଦେଇପାରେ । ଆମେ ସେଠାରେ ଜଗି ରହିଥିଲୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ବଲରେ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲୁ । ଜନି ପାଇଁ ଖୁସି, କି ଅଦ୍ଭୁତ ନକ୍ ସେ ଖେଳିଲେ । ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ଆମ ପାଇଁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ରେ ଭଲ ଖେଳୁଚ୍ଛନ୍ତି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଗର୍ବିତ ।

ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ବେସବଲ ଭଳି ଅଧିକ ବିପଜ୍ଜନକ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ଟି -20 ଇତିହାସରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଘଟିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ଏକ ଦଳ 262 ରନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ​​।