ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ହାରିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କହିଦେଲେ ଋତୁରାଜ! ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଭାବରୁ ହେଲା ଏପରି….

  1. Home
  2. IPL Top News

ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ହାରିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କହିଦେଲେ ଋତୁରାଜ! ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଭାବରୁ ହେଲା ଏପରି….

CSK


ମେ ୧୮ ତାରିଖରେ, ଋତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ର ୫୮ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ।  ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଆରସିବି ୨୧୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା।  ଏହାର ଜବାବରେ, ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ୧୯୧ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିପାରିଥିଲା। ଫଳରେ ଦଳ ୨୭ ରନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛି।

Rcb

ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଧିନାୟକ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ତାଙ୍କ ଦଳର ତିନି ନିୟମିତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିସ୍ କରିଥିଲେ। ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦ୍ୱାରା ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ରୁ ବାଦ୍ ପଡିବା ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଡୱେନ କନୱେ, ମଥିଶା ପଥିରାନା, ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନଙ୍କୁ ମିସ୍ କରିଥିଲେ।

Pathirana

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ଭଲ ୱିକେଟ୍ ଥିଲା।  ସ୍ପିନରଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ଏବଂ ଟିକିଏ ଗ୍ରିପ୍ ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା। ଟାର୍ଗେଟରେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି। ଆମେ ୧୪ ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ସାତୋଟି ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛୁ। ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ଆଘାତ ସମସ୍ୟା ଆମ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା। ଡୱେନ କନୱେଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରୁ ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ପଥିରାନା ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

Mustafizur

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମେ ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହରାଇଲୁ। ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଦଳରେ ଆଘାତ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ଦଳକୁ ସନ୍ତୁଳନ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଋତୁରାଜ। ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆରସିବି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୦ ଓଭରରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୨୧୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚେନ୍ନାଇ ଜିତିବା ପାଇଁ ୨୧୯ ରନ୍‌ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା।  ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତି କମରେ ୨୦୧ ରନ୍ ଦରକାର କରୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ମାତ୍ର ୧୯୧ ରନ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା।