ରୋହିତ ଜିତିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ନକରିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କଲେ ଆଗ୍ରହ

  1. Home
  2. IPL Top News

ରୋହିତ ଜିତିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ନକରିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କଲେ ଆଗ୍ରହ

Rohit-Sharma-requested-fans-not-to-boo-Pandya


ଆଇପିଏଲ 2024 ପୂର୍ବରୁ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳ ପରିଚାଳନା, ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ, ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ହଟାଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ କରିଥିଲେ। ଦଳ ଭାବିଛି ଯେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଏହାର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଠିକ୍ ବିପରୀତ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଲିଗ୍ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ଏମଆଇଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ IPL 2024 ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଥିବାରୁ ସେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ:

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମ ଥର ଖେଳିବାକୁ ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ହୋଇଥିଲା। ଟସ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମ୍ୟାଚ୍ ର ଉଭୟ ଇନିଂସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉଦାରତା ଏବଂ ମହାନତା ଦର୍ଶାଯାଇଛନ୍ତି । ବୋଲିଂ ବେଳେ ରୋହିତ ଯେତେବେଳେ ସୀମାରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ମୁମ୍ବାଇ କା ରାଜ କୋନ… ରୋହିତ ଶର୍ମା ବୋଲି ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ନକରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।