ମୁମ୍ବାଇକୁ ଧୂଳି ଚଟେଇ ରିତୁରାଜ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ, ଧୋନିଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ "ଆମର ଯୁବ ୱିକେଟ୍ କିପର ମାହି ଭାଇ ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ମୁମ୍ବାଇକୁ ଧୂଳି ଚଟେଇ ରିତୁରାଜ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ, ଧୋନିଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ "ଆମର ଯୁବ ୱିକେଟ୍ କିପର ମାହି ଭାଇ ..."

rutu on dhoni


14 ଏପ୍ରିଲ ରବିବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବନାମ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଢଙ୍ଗରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ସିଏସକେ ପାଇଁ ଏମଏସ ଧୋନି ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ଛକା ମାରିଥିବା ବେଳେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ଶତକ କରିଥିଲେ ।

ତାପରେ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇକୁ ବିଜୟ ଦେଇପାରିନଥିଲା । ଶେଷରେ CSK ମ୍ୟାଚ୍ 20 ରନ୍ ରେ ଜିତିଥିଲା ​​। ବିଜୟ ପରେ ସିଏସକେ ଅଧିନାୟକ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଏହି ବିଜୟର ହିରୋ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ଆମର ଯୁବ ୱିକେଟ୍ କିପର ଚମତ୍କାର କରିଥିଲେ- ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ:

20 ରନ୍ ର ବିଜୟ ପରେ, ରାଉତରାଜ ଗାଇକୱାଡ୍ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଲେ:-

ଧୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଜାଳିଆ ଅନ୍ଦାଜ ରେ କହିଥିଲେ “ଯୁବ ୱିକେଟ୍ କିପରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେହି ତିନୋଟି ଛକା ଆମକୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା, ଯାହା ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହିପରି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଆମକୁ 10-15 ଅତିରିକ୍ତ ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା ।

ମଧ୍ୟମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ବୁମରା ବାସ୍ତବରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ବଲ୍ ସହିତ ଆମର ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଆମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲୁ । ପାୱାରପ୍ଲେରେ ମୁଁ 6 ଓଭର 60 ହୋଇଯାଏ । ଏହି ସ୍ଥାନରେ ବୋଲିଂ ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆମର ମାଲିଙ୍ଗା ଆଜି ବାସ୍ତବରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, ସେ ୟର୍କର୍ସ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ତୁଷାର ଏବଂ ଶାର୍ଡୁଲ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ମ୍ୟାଚ ର ସ୍ଥିତି:

ଟସ୍ ହାରିବା ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ CSK ଦଳ 10 ଓଭରରେ 206 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ CSK ପାଇଁ 69 ରନର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ।
ଶିବମ୍ ଦୁବେ 38 ବଲରେ 66 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ ପାଇଁ ରୋହିତ ଶର୍ମା 63 ବଲରେ 105 ରନ ଖେଳିଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ସତ୍ୱେ ମୁମ୍ବାଇକୁ 20 ରନ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।