ଯେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କିଣିବି ନାହିଁ କହୁଥିଲେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା, ସେ ହିଁ ପଞ୍ଜାବ ର ରଖିଲା ଇଜ୍ଜତ, ପ୍ରୀତି ମଧ୍ୟ ଜିତିବା ପରେ ହେଲେ ପାଗଳ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଯେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କିଣିବି ନାହିଁ କହୁଥିଲେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା, ସେ ହିଁ ପଞ୍ଜାବ ର ରଖିଲା ଇଜ୍ଜତ, ପ୍ରୀତି ମଧ୍ୟ ଜିତିବା ପରେ ହେଲେ ପାଗଳ

pbsk vs gt


ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ ହାସଲ କରାଇଥିଲେ ଏବଂ ଜିତିବା ମାତ୍ରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ପ୍ରିଟି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଥିଲା ।

ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବିଜୟ ଦେବା ପରେ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ପଡ଼ିଆରେ ଗର୍ଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନିଜ ଶୈଳୀରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ହାଇ ସ୍କୋରର ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ କୁ 3 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । 29 ଟି ବଲରେ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ 61 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଶଶାଙ୍କ ସିଂଙ୍କ ଇନିଂସରେ 4 ଟି ଚୌକା ଓ 6 ଟି ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭାଇରାଲ ହେଲା:

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କ ଦଳର ଗୋଡାଇବା ସମୟରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସର ମାଲିକ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ବିଜୟ ରନ୍ ନେଇଥିଲେ, ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିନଥିଲେ । ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ତୁରନ୍ତ ଠିଆ ହୋଇ ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

29 ଟି ବଲରେ 61 ରନ୍ ର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳି ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଜିତେଇ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ହିରୋ ହୋଇଥିଲେ । ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଗୁଜୁରାଟ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ 199 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥିଲା। ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସର ଦୁଇ ଜଣ କ୍ରିକେଟର ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ଏବଂ ଆଶୁତୋଷ ଶର୍ମା ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ର ଜାବୁଡ଼ିରୁ ବିଜୟ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।