ଚେନ୍ନାଇ ଵିପକ୍ଷେରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ବଡ ବିବୃତ୍ତି, ସବୁ ଟିମ କୁ ଦେଲେ ଖୋଲା ଚେତାବନୀ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଚେନ୍ନାଇ ଵିପକ୍ଷେରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ବଡ ବିବୃତ୍ତି, ସବୁ ଟିମ କୁ ଦେଲେ ଖୋଲା ଚେତାବନୀ

Pat-Cummins-roars-vs-csk


CSK ବନାମ SRH ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ 18 ଏପ୍ରିଲରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ, ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ SRH CSK କୁ ସହଜରେ ହରାଇଥିଲା । ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ CSK ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ CSK କୁ ପରାସ୍ତ କରି ବଡ଼ ଗର୍ବ କରୁଥିଲା ​​। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କାଲିର ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ପରାଜୟ ପରେ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ଥିବା ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ କ ନେଇ ବଡ଼ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆମେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଅଲଗା କରିବୁ- ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ:

ପରାଜୟ ପରେ, କମିନ୍ସ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ CSK ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ଏହା କହିଛନ୍ତି:-

“ଆମେ ଭାବୁଥିଲୁ ଏହା ଜିତିବା ଆମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁଯୋଗ । 210 ରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଭାବିଥିଲୁ ଆମର ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ଅପ୍ ସହିତ ଆମର ଏହି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବା ପାଇଁ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଅଛି ।

ପିଚ୍ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖେଳୁଥିଲା | ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର କିପରି ଚାଲିଛି ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି। ସେହି ଲାଇନ୍ଅପ୍ ରେ ଥିବା ସମସ୍ତେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଆମକୁ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଜିତିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କାକର ଅଛି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଥିଲା । ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଆମର ପୂର୍ବ ଫର୍ମ କୁ ଫେରିବୁ ”

ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଗର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏହାର ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାଚର ଅବସ୍ଥା ଏପରି ଥିଲା:

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି CSK 3 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 212 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ 12 ଟି ବଲରେ 9 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ 54 ବଲରେ 98 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଡାରିଲ ମିଚେଲ ମଧ୍ୟ 32 ବଲରେ 52 ରନର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶିବମ୍ ଦୁବେ ଏକ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଖେଳି 20 ବଲରେ 39 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ।

ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡାଇବା ବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏକ ଖରାପ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ 7 ଟି ବଲରେ 13 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିଥିଲେ, ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ 9 ବଲରେ 15 ରନ୍ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ଆଡେନ ମାର୍କ୍ରାମ 26 ବଲରେ 32 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦଳର କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ 78 ରନରେ ପଛରେ ପକାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା ।