ପରାଜୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଗଲାନି ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ଗର୍ବ, କହିଲେ "ଆମେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଦେଖିନବୁ ଯେ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ପରାଜୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଗଲାନି ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ଗର୍ବ, କହିଲେ "ଆମେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଦେଖିନବୁ ଯେ..."

Pat-Cummins-st


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ଲିଗ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ SRH ର ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆଠ ୱିକେଟ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ ହାରିଲା । ଏହା ପରେ, SRH ବର୍ତ୍ତମାନ 23 ମଇରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଗର୍ଜନ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଯେକୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବ ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଗର୍ଜନ କରିଥିଲେ:

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଥମ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟର ଶିକାର ହେବା ପରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଧିନାୟକ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ପୋଷ୍ଟ ଉପସ୍ଥାପନାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ ଯେକୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

ଆମେ ଏହି ପରାଜୟକୁ ଶୀଘ୍ର ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ଆମେ ଆମର ଭୁଲ୍ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଭଲ ହେବ । ଟି -20 କ୍ରିକେଟ୍ ରେ, ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଦିନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେତେବେଳେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ନଥାଏ । ଆମେ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ । ବୋଧହୁଏ ବଲ୍ ସହିତ ବିଶେଷ କିଛି ମଧ୍ୟ ହେଲା ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମକୁ ଖେଳିବାକୁ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ତେଣୁ, ଆମେ ଏହି ପରାଜୟରୁ ଶୀଘ୍ର ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ । ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ସେଠାରେ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିପାରିବା ।

ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ଡିଂ ବେଳେ ସେ ଉମ୍ରାନ ମଲିକଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେ (ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ) କହିଛନ୍ତି,

ଆମେ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ପ୍ଲେଆର ରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନାହୁଁ, ଉମରନ୍ ପଡ଼ିଆକୁ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ । ମୁଁ ଭାବିଲି କେକେଆର୍ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଭୂପୃଷ୍ଠ ଭଲ ହୋଇଗଲା । ଆମେ ସମସ୍ତେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିଛୁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମେ 24 ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ, ଦଳକୁ ଭେଟିବ ଯାହା ଏଲିମିଟରକୁ ଜିତିବ ।

ମେ 21 ରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନକ୍ଆଉଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ, ବିଜେତା ଦଳ ଏହାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚାଇବ ।