15.3 ଓଭରରେ 197 ରନ୍ ଚେଜ୍ କରି ଗର୍ବ କଲେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, RCB ର ମଜାକ ଉଡାଇ କହିଲେ "ଆମକୁ ଶୀଘ୍ର ଥିଲା ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାର ଏବଂ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

15.3 ଓଭରରେ 197 ରନ୍ ଚେଜ୍ କରି ଗର୍ବ କଲେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, RCB ର ମଜାକ ଉଡାଇ କହିଲେ "ଆମକୁ ଶୀଘ୍ର ଥିଲା ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାର ଏବଂ..."

pandya on rcb


ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 11 ଏପ୍ରିଲରେ ଆର ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆରସିବିକୁ 7 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି ।

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଆରସିବି 196 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଏହି ସ୍କୋର ଛୋଟ ଥିଲା । 15.3 ଓଭରରେ 197 ରନ୍ ଚେଜ୍ କରି ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କଲେ ।

ମୁମ୍ବାଇ ତରଫରୁ ଇଶାନ କିଶନ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳି ନିଜ ଦଳକୁ ବିଜୟ ଆଡକୁ ନେଇଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ 4 ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଛି । ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଲେ:

RCB କୁ 7 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତାଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଛନ୍ତି “ଜିତିବା ସର୍ବଦା ଭଲ । ଆମେ ଯେଉଁ ଉପାୟରେ ଜିତିଲୁ ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ । ଇମ୍ପାକ୍ଟ ପ୍ଲେୟାର ଆମକୁ ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ବୋଲର ବ୍ୟବହାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଛି ।

ରୋହିତ ଏବଂ କିଶନ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ, ତାହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବା ଆମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । ଆମେ ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନାହୁଁ । ତାହା ହେଉଛି ଏହି ଦଳର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଖେଳାଳିମାନେ ଜାଣନ୍ତି କଣ କରିବେ ।