ବିରାଟ କିମ୍ବା ଫାଫ୍ ନୁହେଁ, ଏହି ଖେଳାଳି ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବାଠାରୁ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ ହାରିନି RCB

  1. Home
  2. IPL Top News

ବିରାଟ କିମ୍ବା ଫାଫ୍ ନୁହେଁ, ଏହି ଖେଳାଳି ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବାଠାରୁ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ ହାରିନି RCB

RCB-swapnil


ପଛରୁ 6 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥିବା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଆଇପିଏଲ 2024 ପ୍ଲେ ଅଫରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି । ମେ 18 ରେ, ଆରସିବି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଏଲିମିଟର ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ସୁରକ୍ଷିତ କରିଥିଲା ​​।

ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ବୋଲି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ଦୃଢ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମ୍ଭବ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ କୁହାଯାଉଛି ଯେ 33 ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଆରସିବିର ଭାଗ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି।

ଏହି ଖେଳାଳି RCB ର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇଲେ!

RCB ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି IPL 2024 ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା।

କିନ୍ତୁ ଅଧିନାୟକ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ 33 ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଏକାଦଶରେ ଖେଳିବା ମାତ୍ରେ ଦଳର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଗଲା । ଆମେ ଯେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ବାମହାତୀ ସ୍ପିନର ସ୍ୱାପନିଲ ସିଂଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମ୍ୟାଚରେ ଡ୍ରପ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଯେବେଠାରୁ ସ୍ୱାପ୍ନିଲ ସିଂ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, ଆରସିବି ବିଜୟୀ ପତାକା ଉଡ଼ାଇ ଆସୁଛି ।