ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ LSG ମାଲିକ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଦେଲେ ଗାଳି, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ LSG ମାଲିକ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଦେଲେ ଗାଳି, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

lsg owner kl rahul


ବୁଧବାର ଦିନ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନଉ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର 57 ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ SRH ଓପନର୍ ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ଦୁହେଁ ମିଶି LSG କୁ ହରେଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମାତ୍ର 9.4 ଓଭରରେ 165 ର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସରେ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଚେଜ ଥିଲା ।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଦଳ 20 ଓଭର ମଧ୍ୟରୁ 10 ଓଭରରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ LSG ମାଲିକ ସଞ୍ଜୀବ ଗୋଏଙ୍କା ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ। ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପରାଜୟ ପରେ ଏଲଏସଜି ମାଲିକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ:

ସନାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ LSG ପାଇଁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ବୋଲରମାନେ ଦ୍ୱିତୀୟ ହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

20 ଓଭର ଖେଳରେ ଦଳ ମାତ୍ର 9.4 ଓଭରରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା । ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମାଙ୍କ ତୋଫାନ ବ୍ୟାଟିଂ ସାମ୍ନାରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଅସହାୟ ମନେ ହେଉଥିଲେ ।

ଅଧିନାୟକଙ୍କ କୌଣସି ଯୋଜନା ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ପଡ଼ିଆରେ କାମ କରିନଥିଲା, ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ LSG ମାଲିକ ସଞ୍ଜୀବ ଗୋଏଙ୍କା ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

ଏଠାରେ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ: