ଫାଇନାଲରେ ପରାଜୟ ପରେ କାଭିଆ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ କହିଲେ "ମୋତେ ଦେଖ ନାହିଁ ଏବଂ ଆମର..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଫାଇନାଲରେ ପରାଜୟ ପରେ କାଭିଆ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ କହିଲେ "ମୋତେ ଦେଖ ନାହିଁ ଏବଂ ଆମର..."

Kavya-Maran-video


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି । ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଦଳ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ​​। କିନ୍ତୁ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆର ଠାରୁ 8 ୱିକେଟରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, SRH ସହ-ମାଲିକ କଭିଆ ମାରାନ୍ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ଲମ୍ବା ଭାଷଣ ଦେଇ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ​​।

ପରାଜୟ ପରେ କାଭିଆ ମାରାନ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିଲେ:

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ଫାଇନାଲ୍ କେକେଆର୍ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ SRH ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳି ପାରିନଥିଲେ । ସମଗ୍ର ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ 20 ଓଭର ଖେଳି ପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ମାତ୍ର 18.3 ଓଭରରେ 113 ରନ୍ ପାଇଁ ଖସିପଡିଥିଲା ।

କଭିଆ ମାରାନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ SRH ର ପରାଜୟ ପରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ରେସିଂ ଫର୍ମରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରି କହିଥିଲେ,

“ପରାଜୟ ପରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ଭଲ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଏହା ହେଉଛି କ୍ରିକେଟ୍ ର ରୂପ ।

କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଖେଳିଥାଉ, ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ନାହିଁ । ତୁମେ ସମସ୍ତେ ଭଲ କରିଛ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କେକେଆର୍ ଭିନ୍ନ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ତୁମେ ସମସ୍ତେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅ । ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ । "