CSK ର ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ କଲେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ, କହିଲେ "ଏବେ ଏହି ଛପରି ର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ"

  1. Home
  2. IPL Top News

CSK ର ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ କଲେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ, କହିଲେ "ଏବେ ଏହି ଛପରି ର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ"

chapri pandya


ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଶିବମ ଦୁବେଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା । ସେ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ସହ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଏକ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ, ଶିବମ୍ ଦୁବେ IPL 2024 ର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଇନିଂସରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ତଥା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଶିବମ୍ ଦୁବେ ଏକ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ:

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ସପ୍ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।

ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଶିବମ୍ ଦୁବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିଲେ । ସେ ଦୁଇଟି ଚୌକା ଓ ପାଞ୍ଚ ଛକା ସହାୟତାରେ 23 ବଲରେ 51 ରନ୍ ର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହାୟତାରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ 6 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 206 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ଶିବମ୍ ଦୁବେ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ:

ଏଥି ସହିତ ମ୍ୟାଚ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶିବମ ଦୁବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଟି -20 ସିରିଜରେ ଶିବମ୍ ଦୁବେଙ୍କୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିସ୍ଫୋରକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ।

Hardik-Pandya-and-Rohit-Sharma

ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଜ୍ଞ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶିବମ୍ ଦୁବେଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ।