RCB ବିପକ୍ଷରେ ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ SRH ର ହେଲା କ୍ଷତି, ଏହି ଦଳ କୁ ହେଲା ବଡ଼ ଲାଭ, ଦେଖନ୍ତୁ ଟପ୍ -4 କିଏ ଅଛି

  1. Home
  2. IPL Top News

RCB ବିପକ୍ଷରେ ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ SRH ର ହେଲା କ୍ଷତି, ଏହି ଦଳ କୁ ହେଲା ବଡ଼ ଲାଭ, ଦେଖନ୍ତୁ ଟପ୍ -4 କିଏ ଅଛି

IPL-2024-Points-Table


ଆଇପିଏଲ 2024 ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ସ୍ଥିତି ସୋମବାର ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିବା ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଛି । ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସଂସ୍କରଣରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଲଜ୍ଜାଜନକ ହୋଇଛି ।

ଚାରିଟି ବାରମ୍ବାର ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦଳ ବିଜୟ ସନ୍ଧାନ କରିପାରି ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ଦଳ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ଚତୁର୍ଥ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ କେଉଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିଛି ?

IPL 2024: ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଖାସ ଫାଇଦା ହେଲା ନାହିଁ:

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳର କମାଣ୍ଡ୍ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି ଦଳ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଏଥି ସହିତ, ଏପ୍ରିଲ 15 ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି SRH ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିଛି । କିନ୍ତୁ 287 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ନେଟ୍ ରନ୍ ହାରରେ ଅଧିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ମ୍ୟାଚ୍ ହାରି ଆରସିବି ନିଜ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ପରାଜୟ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ଷତି ହୋଇଛି କାରଣ ଏହି ଦୁଇ ଦଳ ନିଜ ନିଜ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରୁଛନ୍ତି ।

IPL 2024 ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ୍ ଏହିପରି ଦେଖାଯାଏ:

ipl point table