ପରାଜୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ସିରାଜ ବୁମରାଙ୍କ ଆଗରେ ନୁଆଁଇଲେ ମୁଣ୍ଡ ଆଉ କଲେ ଆଲିଙ୍ଗନ, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

  1. Home
  2. IPL Top News

ପରାଜୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ସିରାଜ ବୁମରାଙ୍କ ଆଗରେ ନୁଆଁଇଲେ ମୁଣ୍ଡ ଆଉ କଲେ ଆଲିଙ୍ଗନ, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

siraj and bumrah


ଆଇସିପି 2024 ରେ କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ 7 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ଦଳ ପାଇଁ ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଜୟ । ଯେତେବେଳେ କି ଏହା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ପଞ୍ଚମ ପରାଜୟ ।

ପରାଜୟ ପରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ମୁମ୍ବାଇର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ବୁମରା ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା ହେଉଛି। ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥିଲା।

ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଲେ:

ଏହା ଜଣା ଯେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ବିଜୟରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବଦାନ ଥିଲା। ସେ 21 ରନ୍ ଦେଇ 5 ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବୁମରା ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ।

ଏଥିସହିତ ଆରସିବି ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା କରାଯାଉ ନଥିଲା । ସିରାଜ ତାଙ୍କ 3 ଓଭରରେ 37 ରନ୍ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅର୍ଥନୀତି ହାର 12.33 ଥିଲା। ତାଙ୍କ ଦଳର ପରାଜୟକୁ ନେଇ ସେ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ବୁମରାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଏହା ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ।

ବୁମରା ସିରାଜଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ:

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସିରାଜ (ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ) ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ଅଭିବାଦନ କରୁଛନ୍ତି । ସିରାଜ ଏହା କରୁଥିବା ଦେଖି ଜସି ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ। ଦୁଇ ଭାରତୀୟ ବୋଲରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି ।

ନିଜେ ସିରାଜ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସିରାଜ ବୁମରାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।
ତେବେ ଜାସିଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରଣାମ କରିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କର 5 ୱିକେଟ୍ ହଲ । ଯାହାକୁ ସେ ଆରସିବି ବିରୋଧରେ ନେଇଥିଲେ ।