ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ବଡ଼ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, 145 ରନ୍ କରି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ର ଶିକାର ହେଲା

  1. Home
  2. IPL Top News

ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ବଡ଼ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, 145 ରନ୍ କରି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ର ଶିକାର ହେଲା

pandya wrong


LSG vs MI: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଲକ୍ଷ୍ନଉ ର ଭାରତ ରତ୍ନ ଶ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଏକାନା କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର 48 ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ LSG ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ।

ଟସ୍ ହାରିବା ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଚୟନ କରିବା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କମ୍ପାନୀ 7 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 145 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବରେ ଆୟୋଜକ ଦଳ LSG ମାତ୍ର 19.2 ଓଭରରେ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ମ୍ୟାଚ୍ କୁ 4 ୱିକେଟ୍ ଜିତିଥିଲେ ।

LSG vs MI: ମୁମ୍ବାଇ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା:

LSG ବିପକ୍ଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ନେହାଲ ୱାଡେରା, ଟିମ୍ ଡେଭିଡ ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ LSG ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ଟସ୍ ହରାଇବା ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 1.3 ଓଭରରେ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ୍ ଭାବରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲା । ମୋହସିନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଭିଲିୟନର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଲେ | ସେ ପାଞ୍ଚଟି ବଲରେ ଚାରି ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ଓଭରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ 10 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ତିଲକ ଭର୍ମା ଆକାରରେ ପାୱାରପ୍ଲେରେ ମୁମ୍ବାଇ ଏହାର ତୃତୀୟ ଝଟକା ପାଇଲା | ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ମାତ୍ର ସାତ ରନ୍ ଆସିଥିଲା। କ୍ୟାପଟେନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ମଧ୍ୟ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ନପାରି ଶୂନ୍ୟ ରନ୍ ରେ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ।

ନେହଲ ୱାଡେରା ଏବଂ ଟିମ୍ ଡେଭିଡ୍ ଯଥାକ୍ରମେ 46 ରନ୍ ଏବଂ 35 ରନ୍ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ। LSG ପାଇଁ ମୋହସିନ୍ ଖାନ୍ ଦୁଇଟି ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ | ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍, ନବୀନ ଉଲ୍ ହକ୍, ମାୟାନକ ଯାଦବ ଏବଂ ରବି ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଖରାପ କେପଟେନ୍ସି:

ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜର ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂ ରେ ବହୁତ ନିରାଶ କରିଛନ୍ତି, ସେ ନିଜର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଖାସ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି । ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ନିଷ୍ପତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । LSG ବିପକ୍ଷରେ ଠିକ ସମୟରେ ବୋଲିଂ କରିଆବରେ ଅସମତର ଥିଲେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ଏହି କରଣର ରୁ ସହଜରେ LSG ମୁମ୍ବାଇ କୁ ମ୍ୟାଚ ହରାଇଲା ।