ଅମ୍ପାୟାର କଣ ମଦ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ କି? କଣ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କୁ OUT ଥିଲେ ?

  1. Home
  2. IPL Top News

ଅମ୍ପାୟାର କଣ ମଦ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ କି? କଣ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କୁ OUT ଥିଲେ ?

sanju out not out


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର 56 ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା | ଦିଲ୍ଲୀର ଘରୋଇ ପଡିଆ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। I

ପନ୍ତଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦଳ ରାଜସ୍ଥାନକୁ କଠିନ ଟକ୍କର ଦେଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ 20 ରନରେ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଆରଆର ମ୍ୟାଚ ଜିତି ପାରି ନଥିଲେ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କ ଷ୍ଟାର ଇନିଂସ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା।

ଅଧିନାୟକ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ଦଳର ସ୍କୋରବୋର୍ଡରେ 201 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ଇନିଂସ 86 ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ।

ଫଳସ୍ୱରୂପ ରାଜସ୍ଥାନ ମ୍ୟାଚକୁ 20 ରନରେ ହରାଇଥିଲା । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏଥିସହିତ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସହମତ ନଥିବା ପରି ଦେଖାଗଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମତରେ ସଂଜୁ ଆଉଟ ଥିଲେ କି ନଟ ଆଉଟ?