ଧୋନି ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଫେରିବା ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏହି ବିଶେଷ ଉପହାର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

  1. Home
  2. IPL Top News

ଧୋନି ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଫେରିବା ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏହି ବିଶେଷ ଉପହାର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ms-dhoni-give ball to fan


ଚେନ୍ନାଇର ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଅଳ୍ପ କିଛି ବଲରେ ଦ୍ରୁତ ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କଲେ । ଏହା ପରେ, ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିବାବେଳେ ଏମଏସ ଧୋନି ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏପରି ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପାଇବା ପରେ ସେ ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏମଏସ ଧୋନି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ:

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର 29 ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରବିବାର ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ୱାନକେଡେ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ଟସ୍ ହାରିବା ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପରେ ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତୁଳନୀୟ ଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ ଅଧିନାୟକ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଶିବମ ଦୁବେ ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନି ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ସମସ୍ତ ତିନିଜଣ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ । ତିନିଟି ଛକା ସହାୟତାରେ ଏମଏସ ଧୋନି ମାତ୍ର ଚାରିଟି ବଲରେ 20 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କ ଇନିଂସରେ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ମାହିଙ୍କ କାମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥିରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ଶେଷ କରିବା ପରେ ପ୍ୟାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ପାହାଚରେ ଏକ ବଲ୍ ପାଇଲେ, ଯାହା ସେ ତାଙ୍କ ଲେଡି ଫ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ।