ଧୋନି ଏବଂ ରୋହିତ ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଲୋକେ କହିଲେ "ଧୋନି ମାରିଲା, ରୋହିତ ମାରିଲା, ଛପରି ପାଣ୍ଡ୍ୟା ହାରିଲା, ମଜା ଲାଗିଲା..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଧୋନି ଏବଂ ରୋହିତ ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଲୋକେ କହିଲେ "ଧୋନି ମାରିଲା, ରୋହିତ ମାରିଲା, ଛପରି ପାଣ୍ଡ୍ୟା ହାରିଲା, ମଜା ଲାଗିଲା..."

dhoni rohit pandya


14 ଏପ୍ରିଲ ରାତିରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ 2024 ର 29 ତମ ମ୍ୟାଚରେ CSK ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ଧୋନି 4ଟି ବଲ୍ ରେ 20 ରନ୍ନ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓପନର୍ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ସହ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ।

ରୋହିତଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ୱାନକେଡେ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ​। କିନ୍ତୁ ହିଟମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରିନଥିଲା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପରାଜୟର ସ୍ୱାଦ ଚାଖିବାକୁ ପଡୁଥିଲା।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଧୋନି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାବେଳେ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରଲିଂର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ତେବେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏମଆଇର କାୖଅଂଶୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇ କୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା | ବାସ୍ତବରେ ଟସ୍ ହରାଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ 20 ଓଭରରେ ସ୍କୋରବୋର୍ଡରେ 206 ରନ୍ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଶିବମ ଦୁବେ, ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ ।

ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ଲୋକେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଥିଲେ:

ss1

dhoni pandya meme