CSK vs RCB: IPL 2024 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁ ସମୟରେ ହେବ ଆରମ୍ଭ ? ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠାରେ ହେବ ମ୍ୟାଚ

  1. Home
  2. IPL Top News

CSK vs RCB: IPL 2024 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁ ସମୟରେ ହେବ ଆରମ୍ଭ ? ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠାରେ ହେବ ମ୍ୟାଚ

rcb vs csk


ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ଆରମ୍ଭ ହେବ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସିବେ ଏବଂ ପଡ଼ିଆରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଦୀର୍ଘ ବିରତି ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆଶା କରାଯାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ, ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ଆରମ୍ଭର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଚେନ୍ନାଇରେ ଉଭୟ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି:

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଠାରେ ଖେଳାଯିବ । ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଉଭୟ ଦଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ସିଜିନରେ ଆଇପିଏଲର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ସନ୍ଧ୍ୟା 7:30 ରୁ ଖେଳାଯିବ, ଏବଂ ସେହି ମ୍ୟାଚଗୁଡିକର ଟସ୍ ସନ୍ଧ୍ୟା 7 ଟାରେ କରାଯିବ ।

rcb-vs-csk-ipl-2022

କିନ୍ତୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ 7 ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ, ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଶୁକ୍ରବାର (22 ମାର୍ଚ୍ଚ) ରେ CSK ବନାମ RCB ଲାଇଭ୍ ଟସ୍ କେଉଁ ସମୟରେ ହେବ?

ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ, CSK ବନାମ RCB ର ଲାଇଭ୍ ଟସ୍ ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ 7:30 PM IST ରେ ହେବ ।

ମାର୍ଚ୍ଚ 22 ରେ CSK ବନାମ RCB ଲାଇଭ ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ?

ଚେନ୍ନାଇ ବନାମ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ 22 ରେ MA ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଭାରତର କେଉଁ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକ CSK ବନାମ RCB IPL 2024 ମ୍ୟାଚ୍ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ କରିବ?

ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାର ଧାରଣ କରିଛି । ଇଂରାଜୀରେ ଲାଇଭ୍ କମେଣ୍ଟାରୀ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ HD HD / SD ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ହିନ୍ଦୀ HD ରେ ହିନ୍ଦୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଭାରତରେ CSK ବନାମ RCB IPL 2024 ମ୍ୟାଚ୍ ର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କିପରି ଦେଖିବେ?

ଜିଓ ସିନେମା ଭାରତରେ ମାଗଣାରେ CSK ବନାମ RCB IPL ମ୍ୟାଚ୍ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରିବ ।

IPL 2024 ପାଇଁ ଉଭୟ ଦଳ:

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ: ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ (ଅଧିନାୟକ), ଏମଏସ ଧୋନି (ୱିକେଟ୍ କିପର), ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ, ମୋଇନ ଅଲି, ଦୀପକ ଚହର, ଶିବମ ଦୁବେ, ରାଜଭାରତ ହଙ୍ଗରକର, ତୁଷାର ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନର୍, ମହେଶ ଥେକ୍ସାନା, ପ୍ରଶାନ୍ତ ସୋଲଙ୍କି ଚୌଧୁରୀ, ଅଜୟ ମଣ୍ଡଳ, ନିଶାନ୍ତ ସିନ୍ଧୁ, ଶେଖ ରସିଦ । ରାଚିନ୍ ରବିନ୍ଦ୍ର, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଡାରିଲ ମିଚେଲ, ସମୀର ରିଜଭି, ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନ, ଅବନୀଶ ରାଓ ଅରବାଲି (wk), ଡିଭନ୍ କନୱେ, ମାଥିଶା ପାଥିରାନା ।

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର: ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ (ଅଧିନାୟକ), ବିରାଟ କୋହଲି, ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ, ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ୱିଲ ଜ୍ୟାକ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଅନୁଜ ରାୱତ, ମହିପାଲ ଲୋମୋର, କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍, ସୁୟାଶ ପ୍ରଭାସେସାଇ, ରାଜତ୍ ପାଟିଦାର, ଆକାଶ ଦୀପ, ରେସି ଟାଗର କର୍ଣ୍ଣ ଶର୍ମା, ରାଜନ କୁମାର, ମନୋଜ ଭଣ୍ଡେଜ, ହିମାନସୁ ଶର୍ମା, ବିଜୟକୁମାର ବୈଷ୍ଣବ, ଅଲଜାରୀ ଜୋସେଫ, ୟଶ ଦିନଲ, ଟମ କୁରାନ, ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍, ସୌରଭ ଚୌହାନ, ସୌପ୍ନିଲ ସିଂ ।