ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ କ୍ୟାପଟେନ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ RCB ର ଉଡ଼ାଇଲେ ମଜାକ, କହିଲେ "ଛୋଟ କଥା କୁ ଆମେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉନାହୁଁ.."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ କ୍ୟାପଟେନ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ RCB ର ଉଡ଼ାଇଲେ ମଜାକ, କହିଲେ "ଛୋଟ କଥା କୁ ଆମେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉନାହୁଁ.."

Pat-Cummins-st


ଏପ୍ରିଲ୍ 25 ରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆରସିବି ବନାମ SRH ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ 35 ରନ୍ର ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା ​​। କ୍ରମାଗତ 4 ଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟର ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବା SRH ଶେଷରେ ଆରସିବି ଠାରୁ ପରାଜୟ ପାଇଲା  ​​।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ପରାଜୟ ପରେ SRH ଅଧିନାୟକ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ବାହାନା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଆମେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବଲକୁ ମଧ୍ୟ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଏକ ବାହାନା କରିଥିଲେ:

ଆରସିବି ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ 35 ରନ୍ ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି, ଏହା ପରେ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ କହିଛନ୍ତି:-

“ଆମ ପାଇଁ ଭଲ ରାତି ନୁହେଁ । ଆମ ଇନିଂସରେ ବଲ୍ ଭଲ ଖେଳୁ ନଥିଲା ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ ଆମେ କିଛି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲୁ । ଆମେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ଏବଂ ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗତ କିଛି ବିଜୟ ପୂର୍ବରୁ, ଆମେ ଭାବୁଥିଲୁ ଯେ ଆମେ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବା ଦଳ ଅଟୁ । ମାତ୍ର ଏହା ଆମ ପଥରେ ଗଲା ନାହିଁ । ଆମର ଖେଳାଳି ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ।

RCB କୁ ଆମେ ହରାଇଚୁ ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ଟି -20 କ୍ରିକେଟ୍, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳ ଜିତି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ନୁହଁ । ଏହା ସହିତ SRH ଅଧିନାୟକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି:--

ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଆମର ଦୃଢ ବିନ୍ଦୁ । ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳରେ କାମ କରିବ ନାହିଁ । ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ଖେଳରେ ଯେଉଁଠାରେ ଜିନିଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆମ ପଥରେ ଗଲା ନାହିଁ । ତଥାପି ଆମେ ଏକ ଭଲ ସ୍କୋର ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲୁ । ଭାବନ୍ତୁ ଏହା ହେଉଛି ଆମ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢିବାର ବାଟ ।