ବଡ଼ ଖବର: ପୁଣି ରୋହିତ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇର ଅଧିନାୟକ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରିପୋର୍ଟ

  1. Home
  2. IPL Top News

ବଡ଼ ଖବର: ପୁଣି ରୋହିତ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇର ଅଧିନାୟକ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରିପୋର୍ଟ

mi captain rohit


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ଆରମ୍ଭ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ କ୍ରମାଗତ 2 ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଦ୍ୱାରା ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି । ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳ 9ବମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ଅଧିନାୟକ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ରହିଛି ।

ରୋହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି?

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ବିପକ୍ଷ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ ଗୁରୁତର ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

rohit and ambani

ବୁଧବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୱଂସ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) 3 ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ 277 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା, ଯାହା ଆଇପିଏଲରେ ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲଡିଂ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ:

ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅନେକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଫଳାଫଳ ଏହା ହେଲା ଯେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ବିପକ୍ଷ ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚରେ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବୋଲରମାନେ ପରାସ୍ତ ହେଉଥିଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲ୍ଡ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ।

278 ରନ୍‌ର ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ର ଟାର୍ଗେଟର ଜବାବରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳ ମାତ୍ର 5 ୱିକେଟ୍ ରେ 246 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିପାରିଥିଲା । ଲଗାତାର ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜୟ ସହ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ସିଜନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଏହି ଚିତ୍ର ହଠାତ୍ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କଲା:

ମ୍ୟାଚ ପରେ ଏକ ମିଟିଂ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଗୁରୁତର ଆଲୋଚନା ହେଲା ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନର ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମାଲିକ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଆଲୋଚନାର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ambani on pandya

ରୋହିତ ଶର୍ମା ପୁଣି ଥରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୋଟ 523 ରନ୍ ସ୍କୋର କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଏକ ରେକର୍ଡ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ମ୍ୟାଚରେ 38 ଟି ଛକା ବାଜିଥିଲା ​​ଯାହା ଟି -20 କ୍ରିକେଟର ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ।