ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିଯାଉଥିବା ମ୍ୟାଚ କୁ ଜିତିବା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗର୍ବିତ ହୋଇ କହିଲେ "ମୋର ପ୍ଲାନ ଯୋଗୁଁ ଜିତିଲୁ ଆମେ ଏବଂ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିଯାଉଥିବା ମ୍ୟାଚ କୁ ଜିତିବା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗର୍ବିତ ହୋଇ କହିଲେ "ମୋର ପ୍ଲାନ ଯୋଗୁଁ ଜିତିଲୁ ଆମେ ଏବଂ..."

pandya st on punjab kings


ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 18 ଏପ୍ରିଲ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମୁଲାନପୁରରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ ବିପକ୍ଷ ସିଜିନର ସପ୍ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଇନିଂସ ଆଧାରରେ 20 ଓଭରରେ 192 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ।

ଏହାର ଜବାବରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ମ୍ୟାଚ୍ 9 ରନ୍ ରେ ହାରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଆଶୁତୋଷ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶଶାଙ୍କ ସିଂ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେଠାରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ । 9 ରନ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ନିଜର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ଏମିତି ।

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା - ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା:

ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଲିଟମସ୍ ପରୀକ୍ଷା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଲେ:-

“କ୍ରିକେଟ୍ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳ । ସମସ୍ତଙ୍କର ଏଥିରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । ଖେଳ ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥିଲୁ ଯେ ଖେଳରେ ଚରିତ୍ର ପରୀକ୍ଷା ହେବ । ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଖେଳଠାରୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଆମେ ଜାଣିଥିଲୁ ଆଇପିଏଲରେ ଏହି ଖେଳଗୁଡିକ ତିଆରି କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଅଛି । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଲ୍ ମଝିରେ ଆଘାତ କରେ । ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଖୁସି । ଆମେ ସମୟ ସମାପ୍ତରେ କହିଥିଲୁ ଯେ ଆମେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ । ଆମେ କିଛି ଓଭରରେ ବହୁତ ଖରାପ କରିଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ଏକ ବିଜୟ ହେଉଛି ଏକ ବିଜୟ ।

ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ଟାଇମ ଆଉଟ ସମୟରେ ମୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯେ ଆମେ ବିଜୟ ପରାଜୟ କୁ ଦେଖିବାକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ଆମକୁ ସଫଳତା ମିଳିଗଲା ।